Prodej & naše výrobky

Českým poctivým výrobkům se nic nevyrovná. U nás si můžete objednat kvalitní kozí mléko nebo výrobky z něj a vajíčka od slepic, které žijí poctivý vesnický život.

Úspěšně jsme již stočili náš první domácí medu, ten naše včelstva tvoří na jedinečných bylinných loukách Chráněné krajinné oblasti Broumovsko.

AKTUÁLNĚ NABÍZÍME: Prodej medu, více informací zde.

KOZÍ MLÉKO A VÝROBKY Z NĚJ

Napovídal vám někdo, že kozí mléko smrdí? Tak to asi neochutnal to naše. Kozí mléko je totiž přesným odrazem toho, čím jsou kozy krmeny a naše holky žijí pouze z kvalitních bylinných pastvin a sena. Žádná zdravá koza nepotřebuje být přikrmována jádrem, které pak dělá s mlékem tu nehezkou neplechu. My vám tak můžeme nabídnout opravdu kvalitní a chutné kozí mléko, navíc přesně s těmi blahodárnými účinky, které v obchodě již nenajdete, i když jsou často slibovány. Neprodáváma však pouze mléko, ale i jeho originální výrobky z naší kuchyně, ty je možné si objednávat od 1.5. do 30.11:

  • Mléko – 30 Kč / 1l
  • Jogurt – 36 Kč / 1l
  • Tvarohový sýr 35 Kč / 100g
  • Tvarohový sýr ochucený +10 Kč / kus (dle aktuální nabídky)
ČESKÁ VAJÍČKA

Vajíčka u nás snáší slepice Šumavanky, Maransky a Nosné hybridy, ty nejsou krmeny jinak než opravdu kvalitním krmením, které neprošlo tovární upravou a proto můžeme nabídnout to nejlepší – kvalitu našich babiček.

  • Vajíčka slepic velikost L/M – 5 Kč / kus
POCTIVÝ MED

Objednejte si přírodní med od našich včel, ty na kvalitním medu pracují celé léto a přinášejí ten nejlepší pil z Chráněné krajinné oblasti Broumovsko. Medu je omezené množství, nejsme totiž žádní medaři, ale chceme mít spokojené včeličky, které nás obdaří kvalitním medem z našich luhů a hájů.

  • Med od našich včel – 160 Kč / kg.
HUSY

Žádné haly jen zelená tráva a modré nebe nad hlavou. Naše husy jsou chovány na bylinných loukách u vody a mohou tak žít v prostředí, které je pro ně opravdu přirozené. Nekrmíme je žádnou směsí, přirozeně se pasou a dokrmují obilím a díky tomu má jejich maso výbornou chuť. Prodej probíhá od 25. 9 do 12. 12.

    • Husy 700Kč/kus + 100Kč/kus v kuch.úpravě

CO BY VÁS MOHLO DÁL ZAJÍMAT:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *